CİTROEN C3

Heyecan uyandıran bir görünümüyle Citroën C3 benzersiz tasarımıyla öne çıkıyor. 97 farklı dış kişiselleştirme kombinasyonuyla hiçbir otomobil bir diğerine benzemiyor. Konu konfor olduğunda yeni Advanced Comfort koltuklar ve süspansiyon ile Citroën C3 sınıfının en iyisi olarak öne çıkıyor. Son derece modern bir yapı sunan ve gelişmiş bağlanabilirlik özellikleriyle donatılan Citroën C3, sürüş destek sistemleriyle daha kolay ve zahmetsiz bir sürüş sunuyor.

CITROEN C3’Ü YAKINDAN TANIYIN

TASARIM

Citroën C3’ün duruşu ve tasarım detayları güçlü bir görünüme işaret ederken otomobile doğal bir güç kazandırıyor. Yeni geometrik şekillerle vurgulanan güçlü hatlar SUV segmentinden izler taşıyor.

GÜÇLÜ BİR GÖRÜNÜM

Citroën C3, tasarım noktasında Citroën ürün gamını tamamen yeni bir boyuta taşıyor. Daha iddialı ve dinamik bir görünüm sergileyen ön bölüm CXPERIENCE konsept otomobilinden izler taşıyor.

ZENGİN KİŞİSELLEŞTİRME SEÇENEKLERİ

CITROËN C3’ÜNÜZÜ KİŞİSELLEŞTİRİN

7 FARKLI GÖVDE RENGİ

Daha önce kullanılan renklere (Siyah, Çelik Gri, Platin Gri, Kum Beji ve Beyaz) ek olarak İksir Kırmızı ve Bahar Mavisi olmak üzere tamamen yeni 2 renk daha geliyor.

4 FARKLI RENK PAKETİ

Renk Paketi; sis farı çerçevesi ve Airbump® detayı da dahil olmak üzere bir dizi renkli süslemeden oluşuyor. Citroën C3’te renk Paketleri, zaten var olan siyah, beyaz ve kırmızı dışında yeni Mavi renklerinden oluşuyor.

4 FARKLI TAVAN RENGİ

Citroën C3; Beyaz,Siyah ve Kırmızı dışında Mavi olmak üzere yeni ve trend tavan renkleriyle sunuluyor. Söz konusu tavan renkleri, yan aynaların ve arka köşelerdeki sticker kaplamaların renkleriyle uyum sağlıyor.

3 FARKLI TAVAN DEKORU

Kırmızı, Mavi veya Techwood. Sunulan 3 farklı tavan dekoru rengi ile Citroën C3’ün tavanını kişiselleştirin.

2 FARKLI İÇ AMBİYANS

Modern ve dinamik bir görünümü beraberinde getiren 2 farklı iç ambiyans ile Citroën C3’te, özel koltuk temaları ve renk detayları da mevcut:

. Zümrüt ambiyans seçeneği, daha dinamik bir görünüm için ağırlıklı olarak koyu renkler ve renk tonları arasında bir kontrast kullanıyor.
. Techwood ambiyans seçeneği zarif dokunuşlarla ve kaliteli malzemelerle İskandinav ortamı sunuyor.

CITROËN
ADVANCED COMFORT®

Citroën C3, benzeri görülmemiş bir konfor seviyesi sunmak üzere Citroën Advanced Comfort® programına göre tasarlandı. Citroën C3, 5 kişiyi rahat ettirecek kadar geniş ve konforlu bir yaşama alanı sunuyor.

YENİ
CITROËN ADVANCED COMFORT KOLTUKLAR

Citroën C3, tamamı bir Citroën yeniliği olan özel Advanced Comfort koltuklarla donatılıyor.
Grafik efektli dolguları, güçlendirilmiş yan destekleri ve bel desteği ile bu benzersiz koltuklar hem görsel olarak hem de oturma anında bedeni destekleme açısından daha fazla konfor

300 LİTRELİK BAGAJ

VE BİRÇOK SAKLAMA ALANI

Citroën C3 birçok açıdan günlük kullanım kolaylığı sunuyor. Zekice uygulanan orta konsol saklama alanı aracın ön bölümünde ferahlık kazandırıyor. 6,25 litre hacimli büyük torpido gözü de küçük eşyaların neden olabileceği kalabalığı ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Ayrıca Citroën C3’ün ön kapılarında da geniş saklama gözleri bulunuyor. Konu bagaj olduğunda da Citroën C3 cömert olmaya devam ediyor ve 300 litrelik bir bagaj hacmini kullanıma sunuyor.

TEKNOLOJİLER

Müşterilerin gereksinimleri ve kullanıcı deneyimlerinden alınan geri bildirimler doğrultusunda geliştirilen Citroën C3, bünyesinde barındırdığı konfor ve güvenlik ekipmanlarıyla hayatı kolaylaştırıyor.

EN GÜNCEL MOTOR SEÇENEKLERİ

EAT6 OTOMATİK ŞANZIMAN

Citroën C3, yüksek performans ile yakıt verimliliğini aynı anda sunarken, Euro 6 egzoz emisyon standartlarını karşılayan en güncel motorla donatılıyor:
1.2 PureTech 110 benzinli 110 S&S motor seçeneği hem 6 ileri tam otomatik EAT6, hem de 6 ileri manuel BVM6 şanzımanlarla sunuluyor.